вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 148
home Познати

На храброста и завидува секоја жена: Едита се соблече во секси бикини, па покажа тетоважа на овој дел од телото каква што никој нема (ФОТО)

На храброста и завидува секоја жена: Едита се соблече во секси бикини, па покажа тетоважа на овој дел од телото каква што никој нема (ФОТО)

Популарната пејачка Едита Арадиновиќ одмора на Тајланд, а не заборава да ги почести обожавателите и следбениците на Инстаграм со секси фотографии.

Таа позираше во црвено бикини кое ја истакна нејзината совршена фигура на телото.

-Среќна слика, напиша Едита во описот на фотографијата, а она што на сите им го привлече вниманието е нејзината тетоважа на внатрешната страна на раката на која пишува 00:08.

 

View this post on Instagram

 

Srecna slika!

A post shared by editta (@editaaradinovic) on

Голем број обожаватели ја прашаа какво значење има нејзината тетоважа, а прашањето беше надополнето со комплименти за нејзиниот изглед.

 

View this post on Instagram

 

Cekajuci @albino.svemogucci

A post shared by editta (@editaaradinovic) on

Коронавирус