недела, 5. јули 2020. Вести денес: 138
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

На главата не му остана ниту едно влакно- Дарко Лазиќ има нов луд имиџ по разводот со сопругата (ФОТО)

На главата не му остана ниту едно влакно- Дарко Лазиќ има нов луд имиџ по разводот со сопругата (ФОТО)

Познатиот српски пејач Дарко Лазиќ откако се разведе реши да го промени својот имиџ и да ја промени фризурата.

Имено тој на социјалните мрежи сподели фотографија на која буквално е непрепознатлив.

-Како ви се допаѓа новата фризура?, ги праша Лазиќ фановите и ја сподели фотографијата, погледнете.

Парламентарни избори 2020