вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Познати

На фановите им застана здивот од глетката: Лепа Брена позираше во бикини на прагот на седмата деценија, за вакво тело очајуваат многу жени

На фановите им застана здивот од глетката: Лепа Брена позираше во бикини на прагот на седмата деценија, за вакво тело очајуваат многу жени

Пејачката Лепа Брена со години наназад се грижи за својот изглед што може да се забележи по нејзините фотографии на социјалните мрежи.

Пејачката овие денови е повторно ги поминува на море, а сега со следбениците на Инстаграм сподели фотографија како позира во бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

Пејачката иако внимава што јаде редовно и вежба, а тоа може да се забележи по нејзината витка линија и затегнато тело.

Откако фановите ја видоа оваа фотографија буквално им застана здивот, а многумина се прашаа и дали навистина таа е на прагот на седмата деценија.