среда, 3. март 2021. Вести денес: 10
home Познати

На фановите им се заледи крвта: Ана Николиќ си го снимаше крвавото лице, ништо не боли- еве што им порача на сите жени (ФОТО)

На фановите им се заледи крвта: Ана Николиќ си го снимаше крвавото лице, ништо не боли- еве што им порача на сите жени (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ наместо да ги изненади фановите, таа ги загрижи на момент откако сите и го видоа лицето со крв.

Имено пејачката на својот Инстаграм профил сподели видео од салон за убавина каде направила третман за лице, но ни малку обичен- третман од сопствената крв.

Со овој третман лицето на пејачката треба да биде затегнато и да изгледа помладо.

„Мојот омилен третман, да изгледате убаво и младо. Ова е од сопствената крв и ништо не боли“, вели Ана во снимката.

Инаку таа откако драстично ослабе и го смени својот личен опис му се посвети и на лицето, а резултатите ќе ги видиме наскоро.

Коронавирус