понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 164
home Познати

На еротски начин и го честиташе роденденот на Кардашијан: За нивните фетиши зборува целиот свет, особено за оној на Кортни (ВИДЕО)

На еротски начин и го честиташе роденденот на Кардашијан: За нивните фетиши зборува целиот свет, особено за оној на Кортни (ВИДЕО)

Баркер и го честитал роденденот на Кортни Кардашијан и истакнал колку ја сака, а за да му покаже на светот колку се заљубени, тој објави серија фотографии од нив заедно и едно видео во кое таа му го цица палецот.

На фотографиите, двојката се гушка и се бакнува, а на една Тревис ја држи ногата на Кортни, додека дел од нејзиниот гол задник исто така влегол во кадарот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by travisbarker (@travisbarker)

Објавата предизвика голем број коментари. Некои му честитаат на парот за нивната љубов, додека некои, како пејачот Чарли Пут, го изразија своето изненадување со објавата на рокерот.

Патем, гласините за врската помеѓу Кортни и Тревис започнаа на почетокот на оваа година, а парот го потврди тоа неколку недели подоцна, исто така со објава на Инстаграм.

Коронавирус