среда, 23. септември 2020. Вести денес: 173
home Познати

На целата естрада им паднаа очите- за овие детали на новогодишната елка на Саша Ковачевиќ зборуваат сите (ФОТО)

Инаку фановите му коментираа на пејачот дека ова иако е скромна елка е најубавата од целата естрада.
На целата естрада им паднаа очите- за овие детали на новогодишната елка на Саша Ковачевиќ зборуваат сите (ФОТО)

Популарниот пејач Саша Ковачевиќ во пресрет на Новата година сподели фотографија на својот Инстаграм профил со својата новогодишна елка.

Имено пејачот иако малку задоцнето сподели фотографија на само една недела пред Новата година од својот дом со украсената новогодишна елка.

 

View this post on Instagram

 

?☕️? #sasakovacevic #skmedia #christmastree

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

На фановите веднаш им влезе во очи необичната негова елка која наместо целата со лампиони беше украсена со цвеќиња, погледнете.

Инаку фановите му коментираа на пејачот дека ова иако е скромна елка е најубавата од целата естрада.

Најнови вести

Коронавирус