вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 35
home Познати

На Бајага му се слошило по примање на вакцина против коронавирус: Се чувствувам лошо, имам реакција

На Бајага му се слошило по примање на вакцина против коронавирус: Се чувствувам лошо, имам реакција

Бајага откри дека не се чувствува најдобро откако примил вакцина против коронавирус.

Музичарот не даде детали за неговата моментална здравствена состојба, но кратко рече дека не се чувствува добро.

-Се чувствувам лошо, ја примив вакцината и имам реакција, рече Бајага.

Најнови вести

Коронавирус