четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 190
home Познати

На Анастасија Ражнатовиќ додека беше зад воланот и се случи она од што најмногу се плаши (видео)

На Анастасија Ражнатовиќ додека беше зад воланот и се случи она од што најмногу се плаши (видео)

Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави видео како вози автомобил иако до неодамна немаше возачка дозвола.

Таа непиша дека додека била зад воланот и влегла оса во деколтето.

Поточно, една пријателка ја снимаше додека вози и ја праша дали можеби осата ја носи уште од станот.

“Кога оса ќе ти влезе во деколте среде возење автомобил. Секако, тоа веќе се случи, инаку јас сигурно не би била вака смирена”, напишала Анастасија мислејќи на моментот.

Инаку, ќерката на Цеца Ражнатовиќ во неколку наврати изјави дека најмногу има став од инсекти.

Коронавирус