сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 39
home Познати

На 53 години освојува со својата убавина: Актерката гламурозно се врати на црвениот тепих

На 53 години освојува со својата убавина: Актерката гламурозно се врати на црвениот тепих

Американската актерка Сандра Булок се појави на конвенцијата СинемаКом во организација на Националното здружение на филмските уметници. Нејзниот изглет беше оценет со чиста десетка.

По подолга пауза во кариерата, која ја направи за да се посвети на семејстовото, холивудската актерка Сандра Булок конечно се појави на црвениот тепих.

Причина за тоа е новиот филм „Oceans 8“ кој премиерно ќе биде прикажан за нешто повеќе од еден месец, а обожавателите на Сандра се пресреќни поради нејзиниот нов деловен ангажман.