сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

На 45 години изгледа феноменално: Манекенката во костим за капење ќе ве остави без здив

На 45 години изгледа феноменално: Манекенката во костим за капење ќе ве остави без здив

Манекенката Викторија Силвестед (45) и ден денес воодушевува со својот изглед. Таа ништо не му препушта на случајот, па затоа редовно тренира и здраво се храни, а резултатите јасно се гледаат на нејзиното тело.

Таа често ги радува своите следбеници со фотографии на кои нејзините облини и дефинирани мускули доаѓаат до израз.

Последна во низата е оваа во црни бикини која со голема брзина добила повеќе од 13 илјади лајкови.

 

View this post on Instagram

 

Happy anywhere I can see Ocean ?‍♀️

A post shared by Victoria Silvstedt Official (@victoriasilvstedt) on

Таа признава дека за нејзиниот изглед заслужни се дисциплината и многуте откажувања, но дека не се жали, бидејќи сака да изгледа убаво и ужива во тоа сите погледи да бидат насочени во нејзин правец.