понеделник, 6. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

На 42 години покажа со што располага: Популарната пејачка во минијатурно бикини го покажа своето тело (ФОТО)

На 42 години покажа со што располага: Популарната пејачка во минијатурно бикини го покажа своето тело (ФОТО)

Популарната пејачка Никол Шерцингер објави фотографии од одмор кои оставаат без здив!

Никол неодамна го прослави 42-от роденден со своето ново момче, исто така во бикини, а сега ги воодушеви своите фанови со фотографии од одморот во Света Луција!

Го покажа своето совршено тело во минијатурно бело бикини, додека заводливо гледаше во камерата.

„Го гледам зајдисонцето “ напишала Никол.