среда, 7. декември 2022. Вести денес: 15
home Познати

Мустафа тајно во Белград: Фатен со најдобрата пријателка на Емина (ФОТО)

Мустафа тајно во Белград: Фатен со најдобрата пријателка на Емина (ФОТО)

Турскиот пејач Мустафа Сандал тајно престојува во Белград, каде се сретнал со блиска пријателка на Емина Јаховиќ, Бисера, која пејачката ја нарекува сестра и често ѝ се доверува. Додека Мустафа е во Белград, Емина ги чува децата во Истанбул.

Турскиот пејач и Бисера неколку часа поминале во еден елитен ресторан во центарот на градот, а со своите постапки покажале дека се во одлични односи и покрај тоа што Мустафа има брачни проблеми.

За тоа време Емина е во Истанбул каде е посветена на синовите Јаман (9) и Јавуз, кој пред три дена го прослави петтиот роденден.

Qatar 2022