вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 17
home Познати

Му врати со иста мера: Кога ќе видите каде ја фати Вељко среде улица бремената Сека Алексиќ ќе подзинете (ВИДЕО)

Му врати со иста мера: Кога ќе видите каде ја фати Вељко среде улица бремената Сека Алексиќ ќе подзинете (ВИДЕО)

Српската пејачка Сека Алексиќ заедно со сопругот Вељко го имаат синот Јаков, а сега го очекуваат и второто дете кој ќе се вика Исак.

Пејачката која е во шестиот месец од бременоста одлично ужива во бременоста, а тоа се докажа и на видеото кое го направи екипата на „Папарацо лов“.

Имено екипата ова лето го улови парот заедно во Црна Гора каде Вељко докажа дека не може да и одолее на пејачката ниту на јавните места.

Тој слатко ја зграпчи за задникот, а таа само го замавна исто така за задникот, погледнете.

Коронавирус