сабота, 19. септември 2020. Вести денес: 100
home Познати

Му испрати јасна порака: Откако стана татко поранешниот на Анастасија, сега таа имаше како да го возврати ударот (ФОТО)

Му испрати јасна порака: Откако стана татко поранешниот на Анастасија, сега таа имаше како да го возврати ударот (ФОТО)

Пејачка Анастасија Ражнатовиќ општо познато е дека плени со својата убавина и изглед каде и да се појави.

А со оглед дека таа сака да споделува многу фотографии на социјалните мрежи, овој пат за една таква имаше и посебен повод.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Овој пат таа сподели фотографија во необичен костим за капење чии горен дел е во облик на срце.

Она што многумина веднаш го воочија е дека таа изгледа совршено како никогаш досега со новата фризура, но и дека споделила фотографија откако поранешното момче стана татко.

 

View this post on Instagram

 

lovergurl ?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Станува збор за Коста со кого пејачката се забавуваше долго време и не го криеше од јавноста.

Коронавирус