среда, 29. јануари 2020. Вести денес: 132
home Познати

Му ги помеша плановите: Влегол да краде во станот, тогаш во собата му влегла атрактивна и сосема гола русокоса (ФОТО)

Му ги помеша плановите: Влегол да краде во станот, тогаш во собата му влегла атрактивна и сосема гола русокоса  (ФОТО)

Инстанграм моделот, Дани Банкс изминатата недела имала доста непријатно искуство кога на лице место фатила крадец во нејзиниот стан во Џорџија, и тоа во момент кога на себе не носела ништо и сосема гола.

View this post on Instagram

What we doing tonight? Freaky Friday 13th 😈👻

A post shared by Danii Banks (@danii.banks) on

Кога крадецот влегол во нејзиниот дом таа спиела и тоа сосема гола, а ја пробудило лаењето на нејзиното куче. Дани веднаш станала од креветот и веднаш тргнала во дневната соба, каде што се начекала очи во очи со разбојникот.

View this post on Instagram

Who’s in Miami ? 🤔

A post shared by Danii Banks (@danii.banks) on

Бесен што бил фатен на дело, крадецот од нејзе побара да и каже каде ги чува парите како и да го отвори сефот. Кога видел дека нема ништо скапоцено на турнал на кревет и побегнал.ж

Таа во паника повикала полиција пошто и ги предала и снимките од безбедносните камери. Полицијата трага по разбојникот.

View this post on Instagram

I’m a big ole freak FRFR 🤷🏼‍♀️

A post shared by Danii Banks (@danii.banks) on