среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 148
home Познати

МС Стојан го промени личниот опис: Пејачот сега личи на најпознатиот турски актер, фановите му порачаа дека се двојници (ФОТО)

МС Стојан го промени личниот опис: Пејачот сега личи на најпознатиот турски актер, фановите му порачаа дека се двојници (ФОТО)

Еден од најпопуларните пејачи во Србија е токму МС Стојан кој неодамна ја шокираше јавноста кога сподели на својот Инстаграм профил фотографија од болничката постела, но набрзо шокираше со уште една своја објава.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MC STOJAN (@mc_stojan)

Имено тој на својот профил преку опцијата „Стори“ сподели фотографија на која во прв поглед е тој, но речиси непрепознатлив.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MC STOJAN (@mc_stojan)

Раперот ја избричи брадата, но ги остави само брковите, а во описот на пошегува и праша од која турска серија е овој актер?

Многумина се пошегуваа дека е Бали Бег за сиромашни, погледнете.