четврток, 25. февруари 2021. Вести денес: 156
home Познати

Можете ли да го замислите Харис Џиновиќ без шешир на главата и со коса- Оваа фотографија никој до сега ја нема видено (ФОТО)

Можете ли да го замислите Харис Џиновиќ без шешир на главата и со коса- Оваа фотографија никој до сега ја нема видено (ФОТО)

Познатиот српски пејач кој е познат по својот шешир речиси никој не би го замислил без него, но и со долга црна коса.

Со децении наназад негов заштитен знак е шеширот и брковите, а малкумина го паметат Харис од едно друго време кога имаше коса и беше млад.

На социјалните мрежи се појави фотографија од почетоците на неговата кариера кога Харис беше Хари, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус