вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 110
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

„Можеби светот е наопаку, но и јас сум“: Ева Лонгорија откри што прави во изолација (ВИДЕО)

„Можеби светот е наопаку, но и јас сум“: Ева Лонгорија откри што прави во изолација (ВИДЕО)

Ева Лонгорија максимално ја користи изолацијата за да помине време со синчето и за да вежба.

45-годишната актерка им покажа на своите речиси 8 милиони фанови на Инстаграм дека има одлични јога вештини.

Ѕвездата од „Очајни домаќинки“ сними видео во кое изведува комплицирани движења и напиша:„Намасте. Можеби светот е наопаку, но и јас сум“.

 

View this post on Instagram

 

Namaste 🙏🏼 #HappySaturday

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Вчера, таа сподели фотографии од преслаткиот Сантијаго, кој за два месеци ќе наполни 2 години. На нив, малото момче позира со широка насмевка во нивниот дом во Лос Анџелес.

 

View this post on Instagram

 

Namaste 🙏🏼 #HappySaturday

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Коронавирус