сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 125
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Морничаво претскажување на Шабан: Еве што и` кажал ден пред смртта на Сека Алексиќ

Морничаво претскажување на Шабан: Еве што и` кажал ден пред смртта на Сека Алексиќ

Српската печајка Сека Алексиќ била во авионот со Шабан Шаулиќ само ден пред неговата несреќа, која исклучително ја потресла.

-Вчера патувавме заедно. Во авионот беше насмеан и бидејќи преседнувавме ми рече: Едвај го чекам утре, имам директен лет за Белград, конечно да се одморам, се уште ми одѕвонуваат неговите зборови во главата, рекла Сека.

Парламентарни избори 2020