вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Моника Белучи и нејзината ќерка во најновата реклама на „Долче и Габана“ (ФОТО)

Моника Белучи и нејзината ќерка во најновата реклама на „Долче и Габана“ (ФОТО)

Моника Белучи и нејзината ќерка Дева Касел овие денови престојуваа заедно на крајбрежјето на Амалфи каде се снимаше новата кампања на Долче и Габана.

Дева е ќерка од бракот на славната глумица со Вансан Касел. Девојчето е одбрано да биде дел од кампањата на новиот парфем на Долче и Габана.

Белучи во италијанското гратче Амалфи се појавила во одлична форма, придружувана од ќеркаси, облечена во џинс и бела кошула.

Дева пак, која минатиот септември наполни 14 години, е се поубава девојка и се повеќе наликува на својата мајка.

Коронавирус