понеделник, 9. мај 2022. Вести денес: 155
home Познати

Момчето од „Сам дом“ откри зошто го напушти Холивуд- еве како изгледа денес по проблемите со дрогата и алкохолот (ФОТО)

Момчето од „Сам дом“ откри зошто го напушти Холивуд- еве како изгледа денес по проблемите со дрогата и алкохолот (ФОТО)

Меколи Калкин ја откри шокантната причина поради која го напушти Холивуд. Некогаш најголемата детска ѕвезда се подготвува за враќање на малите екрани, а тврде дека актерството го напуштил поради злоставување.

Денес 37 годишниот Калкин тврди дека неговиот татко Кит, ментално и физички го злоставувал бидејќи бил љубоморен. Му се заканувал дека ќе го удри доколку нешто направи погрешно.

I found this photo in my phone. I’m a cute bunny ? #tb #bunnymack #bunny

A post shared by Macaulay Culkin (@officialmculkin) on

Ѕвездата од омилен божиќен филм „Сам дома“ во интервју ја открива целата приказна.

-Се што тој сакаше и се обидуваше да направи во својот живот, јас го направив пред него кога имав десет години, вели Калкин.

Неговите родители се развеле во 1994 година, а за нивното разделување тој вели дека е „една од најдобрите работи која некогаш му се случиле“.

Кога имал 15 години ги тужел своите родители и ги избршал од документите како законски старатели за да не можат да го контролираат неговото богатство.

-Готов сум, се надевам дека ги заработивме сите свои пари, бидејќи од мене нема веќе да има, рекол Калкин

Калин се враќа во Холивуд со улога комедијата „Changeland“.

#tb

A post shared by Macaulay Culkin (@officialmculkin) on

Коронавирус