сабота, 15. јануари 2022. Вести денес: 15
home Познати

Момчето на славната манекенка уринираше во гаќи- манекенката се фати за глава откако папараците го фотографираа моментот (ФОТО)

Момчето на славната манекенка уринираше во гаќи- манекенката се фати за глава откако папараците го фотографираа моментот (ФОТО)

Момчето на манекенката Алесандра Амбросио извршил уринирање во гаќи додека бил на еден познат фестивал во друштво на својата девојка.

Посилната половина на Алесандра, Николо Оди е фотографиран по напуштањето на една забава, а штом ги здогледал папараците неговата девојка се фатила за глава и го спуштила погледот кон земјата.

Откако се појавија фотографиите фановите веднаш започнаа да шпекулираат и да коментираат дали на него му се истурило пијачка или пак се помочал во гаќи.

Сепак многумина сметаат дека станува збор за уринирање на посилната половина на ангелот на Викторија Сикрет.

Коронавирус