понеделник, 10. мај 2021. Вести денес: 166
home Познати

Момчето ѝ е обвинето за убиство- српската пејачка ќе се мажи во затвор?

Момчето ѝ е обвинето за убиство- српската пејачка ќе се мажи во затвор?

Српската пејачка Гоца Божиновска ќе застане на лудиот камен и тоа во затвор.

Нејзиното момче, 57-годишниот Небојша Тубиќ, кој заврши во затвор под сомнение дека нанел тешки и смртни повреди на маж, планира во затворот да се ожени со 52-годишната пејачка.

Тој пред инцидентот планирал да ја запроси, но полицијата го привела.

Сепак, пејачката за спрки Курир вели дека ќе размисли на таа тема бидејќи и двајцата не се во цутот на младоста.

Коронавирус