недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Момче и порача на Анастасија дека никогаш не би ја земал за жена – Нејзиниот одговор е хит (ФОТО)

Момче и порача на Анастасија дека никогаш не би ја земал за жена – Нејзиниот одговор е хит (ФОТО)

Никој не очекувал дека популарната пејачка Анастасија Ражњатовиќ ќе одговори на ни малку убав коментар кој што на нејзината објава го остави извесно момче, непознато за јавноста.

Имено тој на објавата го напиша следното:

-Ја сум пребирлив, но тебе никогаш не би те земал за жена која што ќе ми ги одгледува децата.

Нејзините фанови застанаа во нејзина одбрана, но набрзо се огласи и Анастасија.

-Тоа е сосема во ред, му одговори пејачката на „пребирливото“ момче.

Најнови вести

Коронавирус