сабота, 15. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

Мокра и во топлес издание: Пејачката Наташа Беквалац ги запали социјалните мрежи! (ФОТО+16)

Мокра и во топлес издание: Пејачката Наташа Беквалац ги запали социјалните мрежи! (ФОТО+16)

Популарната перјачка, Наташа Беквалац го искористила сончевиот ден да се разголи и да ужива покрај базенот, а нејзиниот секси изглед никого и не остави рамнодушен.

Сексапилната пејачка на својот Инстаграм профил објави топлес фотографија во базен, при што предизвика вистинска експлозија на ова социјална мрежа.

Таа, бујните гради ги прикрила со двете раце, а на истата фотографија не се гледа јасно дали и воопшто носи долна облека.

View this post on Instagram

Leto je.🏝

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Коронавирус