среда, 3. март 2021. Вести денес: 118
home Познати

Мокра и провокативна: Се соблече Преслава од „Преспав“, среде зимо покажа како се ужива во вода (ФОТО)

Мокра и провокативна: Се соблече Преслава од „Преспав“, среде зимо покажа како се ужива во вода (ФОТО)

Бугарската актерка Јана Маринова која публиката кај нас ја запозна како Преслава, газдарицата на пансионот „Преспав“, ги искористи деновиве со сопругот да замине на одмор во зимскиот центар Банско.

На социјалните мрежи таа сподели и фотографија на која се гледа дека актерката ужива на базен.

Најнови вести

Коронавирус