среда, 28. септември 2022. Вести денес: 63
home Познати

Мокра и гола: Синот на Брена ја фотографираше Александра Пријовиќ како од мајка родена (ФОТО)

Откако претходно семејството помина неколку денови во Тајланд  тоа се упати кон Малдивите за да го продолжи својот одмор од соништата.
Мокра и гола: Синот на Брена ја фотографираше Александра Пријовиќ како од мајка родена (ФОТО)

Пејачката Лепа Брена заедно со своето семејство и идната снаа пејачката Александра Пријовиќ веќе неколку денови е на заслужен одмор на Малдивите.

Maldives ?

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

Откако претходно семејството помина неколку денови во Тајланд  тоа се упати кон Малдивите за да го продолжи својот одмор од соништата.

Тие од одморот секојдневно објавуваат фотографии, а најактивна на својот Инстаграм профил е Александра Пријовиќ која секојдневно објавува провокативни фотографии.

?…

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

Една од фотографиите е и најновата на која се гледа само главата на пејачката, додека телото и е прекриено во вода.

Оваа фотографија направена од нејзиното момче предизвика бура од реакции, а многумина прашуваат дали нешто носи пејачката на неа или топлес, погледнете.

Photo by @carpediem_fbz ?

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

Коронавирус