вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Моќната љубов меѓу мајка и син: Ева прошета со малиот Сантијаго

Моќната љубов меѓу мајка и син: Ева прошета со малиот Сантијаго

Ева Лонгорија не се разделува од тримесечното синче. Откако стана мајка, 43-годишната актерка насекаде го носи со себе малиот Сантијаго.

Холивудската ѕвезда беше фотографирана во парк додека го опсипуваше со бакнежи своето мало чедо.

Лонгорија го искористи убавиот ден за да направи малку вежби.

Ева и Сантијаго беа фотографирани кога пристигнаа на аеродромот во Париз, по повод новата недела на модата во француската метропола.

 

Најнови вести

Коронавирус