понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Моќна трансформација: Ова не е некој згоден маж, туку славната пејачка (ВИДЕО)

Моќна трансформација: Ова не е некој згоден маж, туку славната пејачка (ВИДЕО)

Тејлор Свифт ја има главната улога во спотот за песната „The Man“ кој самата го режираше.

30-годишната музичарка се маскира во маж за да ги прикаже двојните стандарди за однесувањето на мажите и жените.

Песната е дел од нејзиниот најнов албум „Lover“.

Парламентарни избори 2020