четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Моќна порака која секоја мајка ќе ја разбере: Северина со една реченица кажа премногу (ФОТО)

Моќна порака која секоја мајка ќе ја разбере: Северина со една реченица кажа премногу (ФОТО)

Пејачката Северина Вучковиќ се раздели од Милан Поповиќ и долго време за неа трае борбата за старателство над десетгодишниот Александар.

Пејачката не крие колку ја погодува оваа долгогодишна борба за старателство, а сега на својот Инстаграм испрати силна порака.

„Никој не ја крие болката подобро од мајка која се труди да остане силна за своите деца“ – напишала Северина.

Оваа реченица и нејзиното значење ќе ја разбере секоја мајка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Коронавирус