недела, 27. септември 2020. Вести денес: 32
home Познати

Моќна изведба на нашата Антониа: Публиката воодушевена, жирито не штедеше пофалби (ВИДЕО)

Моќна изведба на нашата Антониа: Публиката воодушевена, жирито не штедеше пофалби (ВИДЕО)

Во последната епизода на „Сите ѕвезди од Пинковите ѕвездички“ одговараа со своите изведби на тема: „Рок музиката во седумдесеттите и осумдесеттите години“.

Вечерта ја затвори нашата Антонија Гиговска, која ја изведе песната “Black Velvet” . Изведбата беше за чиста петка.

Коментарите на жирито беа дека таа е веќе ѕвезда. Истите можете да ги прочитате на ВИСТИНА.

Уживајте во нејзиниот настап:

Коронавирус