сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 89
home Познати

Модните критичари се фатија за глава: Славната пејачка прошета во комбинација од која ќе ве заболат очите (ФОТО)

Модните критичари се фатија за глава: Славната пејачка прошета во комбинација од која ќе ве заболат очите (ФОТО)

Поп-ѕвездата  повторно изненади со нејзиниот изглед, овојпат облечена од глава до пети во тексас.

Модните критичари кои будно го следат секое нејзино појавување во јавноста, се фатија за глава и не можеа да им поверуваат на своите очи. Многумина од нив овој изглед го прогласија за бизарен.

Пејачката со потекло од Косово, Рита Ора оваа комбинација која “боде очи“ ја прошета низ Њујорк.

Кусо здолниште со шлиц, огромна кошула, капут со крзно и каубојски чизми. Секое парче облека само по себе е одлично, но во комбинација дефинитивно не оставаат добар впечаток.