вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 44
home Познати

Модерна и храбра: Лепа Брена направи драстична промена (фото)

Модерна и храбра: Лепа Брена направи драстична промена (фото)

За српската пејачка Лепа Брена годините се само бројка, а колку што изгледа постаро толку изгледа позгодно, поубаво.

Брена важи и за една од најстилизираните жени во Србија, па често добива комплименти на сметка на својот изглед.

Фолк ѕвездата овојпат направи драстична промена и ги воодушеви своите фанови.

Имено, таа има нов имиџ односоно паж фризура и шишки, а со својот нов изглед се пофали во кусите приказни на „Инстаграм“.

Брена е само една од низата пејачки кои направија промени во пандемијата со коронавирусот.

Потсетуваме, Брена во октомври оваа година го прослави својот 60ти роденден.

Најнови вести

Коронавирус