понеделник, 23. мај 2022. Вести денес: 54
home Познати

Моден двобој: На која подобро ѝ стои? (ФОТО)

Моден двобој: На која подобро ѝ стои? (ФОТО)

Иако станува збор за  ретро-тренд, и  на двете дами одлично им стои.

Сепак се поставува прашањето на која пејачка подобро ѝ прилега: на Јелена Карлеуша или Марина Висковиќ.

Вие проценете сами:

Коронавирус