недела, 28. февруари 2021. Вести денес: 35
home Познати

Многумина се прашуваат која е оваа убавица со интересен прекар: Сите гледаат во неа, а има и што да видат! (ФОТО)

Многумина се прашуваат која е оваа убавица со интересен прекар: Сите гледаат во неа, а има и што да видат! (ФОТО)

Манекенката Јасмин Сандерс е снимена како ужива на плажа во Мајами каде сите погледи беа свртени кон неа.

Позната и под прекарот Златна Барби, а таа беше главната ѕвезда на плажата во Мајами, каде што шеташе во црно бикини и привлекуваше љубопитни погледи.

Нејзиниот изглед го привлече вниманието и на дежурните папараци, но таа воопшто не им посвети внимание. Позирањето не и е непознато бидејќи таа красеше бројни насловни страни, вклучително и онаа на Sports Illustrated минатата година.

-Навистина се чувствувам многу попријатно во бикини отколку во друга облека. И верувам дека изгледам повисоко отколку што сум. Секој ден би носела бикини цело време, без оглед на тоа што треба да правам, признала Јасмин, која некои ја споредуваат со пејачката. Џенифер Лопез.

Коронавирус