четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

Многумина помислија дека е Моника Белучи: Нина ги збуни и воодушеви фановите (ФОТО)

Многумина помислија дека е Моника Белучи: Нина ги збуни и воодушеви фановите (ФОТО)

Поради новиот пост на Инстаграм, многумина ја споредуваат пејачката Нина Бадриќ со актерката Моника Белучи, која ја носи титулата на една од најубавите жени во светот.

Нина сподели нова црно-бела фотографија на која позира во необична комбинација облека и напиша интересен статус за љубовта, па многу фанови ја прашаа дали подготвува нешто ново за нив.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Badrić (@badrich)

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија