сабота, 31. јули 2021. Вести денес: 32
home Познати

Многумина ја критикуваат дека има вишок килограми: Таа се соблече и покажа дека поседува тело ремек-дело (ФОТО)

Многумина ја критикуваат дека има вишок килограми: Таа се соблече и покажа дека поседува тело ремек-дело (ФОТО)

Криси Тајген и нејзиниот сопруг Џон Леџенд со своите две деца и пријателите во моментов летуваат во Италија и привлекуваат внимание каде и да се појават.

Популарната манекенка на Инстаграм објави провокативна фотографија на која позира во едноделен костим за капење.

Тој ги истакнува нејзините заносни облини, но на прв поглед најмногу нејзините гради.

За неа често коментираат медиумите дека има вцишок на килограми. Но, овие фотографии се доказ дека Криси изгледа бомбастично.

 

View this post on Instagram

 

feels off-brand but going for it

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

 

View this post on Instagram

 

last day ? @mrmikerosenthal @jenatkinhair

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Коронавирус