недела, 19. септември 2021. Вести денес: 16
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

Многу жени посакуваат ваков подарок: Гавазова се пофали со новата чанта вредна цело богатство (ФОТО)

Многу жени посакуваат ваков подарок: Гавазова се пофали со новата чанта вредна цело богатство (ФОТО)

Една од најпознатите фолкерки во Македонија, Сузана Гавазова е доста активна на сцијалните мрежи, а деновиве на Инстаграм се пофали со неколку скапи подароци.

Имено таа најпрвин објави фотографија од новата виолетова чанта, која е од италијанскиот бренд „Долче и Габана“ од колекцијата есен/зима 2018 и чини околу 600 долари, а потоа објави и видео од новиот мобилен за кој напиша дека и е подарок од нејзиниот сопруг.

 

View this post on Instagram

 

My new bag.. #dolcegabana

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Но, освен ова таа доби и нов мобилен телефон од марката Ајфон, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Thank you my love!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Најнови вести

Коронавирус