среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Многу врева по новиот спот на Џенифер Лопез: „Се е супер, но веќе си стара за да го правиш ова“ (ВИДЕО)

Многу врева по новиот спот на Џенифер Лопез: „Се е супер, но веќе си стара за да го правиш ова“ (ВИДЕО)

Пејачката, објави нов музички спот за песната „Medicine“, во соработка со раперот Френч Монтана (34), а од силните, блескави и брзи кадри, на сите во очи им паднала една работа.

За спотот на Џенифер (49), се крена многу врева, што всушност, веројатно и намерата на тимот кој работел на него.  Во спотот таа менува дури седум комбинации на облека, од црн фустан разресен на нозете, до бело каубојско одело и шешир.

А, во еден момент, кога Лопез го носи белиот латекс комбинизон, камерата го фати нејзиниот гол задник.

Многумина и замериле на тоа колку се разголила.

„Ти си навистина божица, и со гласот и со изгледот, но мислам дека на овие години не би требало да правиш вакви провокативни песни“, коментирале фановите.

Коронавирус