четврток, 4. март 2021. Вести денес: 165
home Познати

Многу мајки ја осудија Славица Чуктераш поради оваа нејзина изјава

Многу мајки ја осудија Славица Чуктераш поради оваа нејзина изјава

Во најновата емисија на водителката Сања Маринковиќ  беа гостинки повеќе дами, а меѓу нив и пејачката Славица Чуктераш.

-Последните шест месеци од бракот бев осамена, а после тоа процветав, рече пејачката.

Со следното што го кажа, таа привлече низа негативни коментари откако најавата за емисијата беше објавена.

Пејачката изјави дека таа си е самата на себе поважна отколку што и е нејзиното дете.

– Мислам, сега многумина веројатно ќе ме осудат, но уво ме боли за тоа, јас сум си на прво место, а дури потоа детето, рече Славица Чуктераш.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anabela (@anabelci)

Најнови вести

Коронавирус