петок, 20. мај 2022. Вести денес: 119
home Познати

Мишел Обама откри што имаше во подарокот од Меланија Трамп

Мишел Обама откри што имаше во подарокот од Меланија Трамп

Мишел Обама го даде првото интервју по извршување на функцијата Прва дама на САД токму во шоуто на Елен Деџенерис.

Елен не ја пропушти можноста да го постави прашањето кое сите ги интересираше од денот на инаугурацијата на Доналд Трамп: Што имаше во подарокот од Меланија Трамп?

Спакуван во Тифани кутија, Мишел ја откри содржината на подарокот.

-Внатре имаше прекрасна рамка, рече Мишел пред да продолжи да објаснува дека подарокот бил целосно неочекуван и ненајавен, па затоа биле оние неколку секунди на збунетост.

Најнови вести

Коронавирус