вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Познати

Мирко Шијан донесе конечна одлука, а пејачката го поддржа во тоа – Бојана Родиќ повеќе не смее да го прави ова! (ФОТО)

Мирко Шијан донесе конечна одлука, а пејачката го поддржа во тоа – Бојана Родиќ повеќе не смее да го прави ова! (ФОТО)

Синот на српската пејачка со македонско потекло Гоца Божиновска, Мирко Шијан е во големи проблеми со својата девојка.

Имено Бојана Родиќ е многу активна на социјалните мрежи, особено откако се породи постојано го фотографира нивниот син Зоран Шијан.

Иако ова не му пречи на Мирко, сепак му пречи нивниот син да биде објавуван без емотикот на своето лице или истото да биде заматено.

Тој со оваа одлука смета дека ќе го заштити наследникот целосно, особено во време кога постојат многу манијаци на социјалните мрежи и тоа може да го доведе до опасност и него, но и целото семејство.

-Мирко знае дека има многу педофили и манијаци на Инстаграм, затоа и забрани на Бојана да објавува фотографии од лицето на бебето, а она секако веднаш се сложи, вели извор близок до парот.

Со оваа одлука се сложила и пејачката Гоца Божиновска која му е баба на бебето, додава изборот.