сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 105
home Познати

Минијатурно бикини кое повеќе открива отколку што покрива- Луна со крупен кадар покажа дали вредат парите за силиконите (ФОТО)

Минијатурно бикини кое повеќе открива отколку што покрива- Луна со крупен кадар покажа дали вредат парите за силиконите (ФОТО)

Младата српска пејачка Луна Џогани ужива во врската со своето момче Марко Миљковиќ, но и во летото и одморот покрај базен.

Како и секој пат така и овој Луна не пропушти ништо, па секој детаљ од нивниот одмор го споделуваше со фановите.

Таа се снимаше и во минијатурно бикини кое повеќе откриваше, него што покриваше, но според многумина со тоа таа се пофалила со новите силикони кои ги вгради минатото лето.

Од одредени агли бикинито навистина беше премало, а нејзините гради изгледаа џиновски, погледнете.

Коронавирус