сабота, 7. декември 2019. Вести денес: 73
home Познати

Мини бикини и облини од кои “боли глава“: Оваа пејачка е меѓу најзгодните на Балканот (ФОТО)

Мини бикини и облини од кои “боли глава“: Оваа пејачка е меѓу најзгодните на Балканот (ФОТО)

Популарната српска пејачка Каја Остојиќ првите летни денови ги користи на плажа на Ибица, од каде сподели провокативно фотографии во бикини.

Пејачката уште еднаш ја покажа совршената линија и бујните облини.

 

View this post on Instagram

 

“Swear this life is the sweetest thing I’ve ever known”

A post shared by K A Y A (@kaya_ostojic) on

 

View this post on Instagram

 

I guess Im out of the comfort zone…👽

A post shared by K A Y A (@kaya_ostojic) on