четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 107
home Познати

Минатата година за влакно и избега победата на Евровизија, но не ги заборави фановите- ќе паднете во транс по Елени топлес на плажа (ФОТО)

Минатата година за влакно и избега победата на Евровизија, но не ги заборави фановите- ќе паднете во транс по Елени топлес на плажа (ФОТО)

На прагот сме на ново издание на Евровизија кое ќе започнува идната недела.

Фановите овие денови се присетуваат на минатогодишната претставничка на Кипар која за влакно и избега победата.

Европската публика лани беше сложна во едно, а тоа е дека таа ја запали евровизиската сцена како никогаш претходно.

Елени Фуреира ја нарекуваат уште и европската Бијонсе, а мажите често ги чести со провокативни изданија на нејзиниот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

Golden hour made me like ??‍♀? @kalogirou_official @gucci #GucciGothic

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

Неодамна таа објави фотографија во која е облечена само во долен дел на бикини, а мажите едногласно и порачаа дека има најсексапилни евровизиски нозе.

Таа минатата година по успехот и прославувањето со второто место ги почести фановите и со топлес фотографии, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Salt in my hair and sand in my feet ?✨ #visitgreece #crete

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

 

View this post on Instagram

 

Forgot to kiss u goodbye sweet summer … #byebyesummer

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

Најнови вести

Коронавирус