недела, 20. септември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Милош Биковиќ позира г*л со чаша вино во рака- во позадина море, а кој стои зад објективот е енигма

Милош Биковиќ позира г*л со чаша вино во рака- во позадина море, а кој стои зад објективот е енигма

Познатиот српски актер Милош Биковиќ денес ги израдува следбениците на Инстаграм со фотографија на која позира гол седнат на прозорец со чаша вино во рака, а во позадина има море. На фотографијата може да се види дека актерот не носи ништо на себе, а кој стои зад објективот засега е енигма.

Инаку, актерот во моментов е на заслужен одмор во Ровињ, а наскоро се враќа на снимањето на филмот „Кошаре“ чиј што добиен хонорар ќе го донира во добротворни цели, односно за семејствата на настраданите војници од битката на Кошаре.

Инаку, емотивниот статус на Милош во моментов е сингл, барем така тврди актерот, но со оваа фотка се подгреаа шпекулациите дека сепак има некоја девојка во неговиот живот, а дали наскоро ќе и го открие идентитетот останува да видиме.

 

View this post on Instagram

 

Вот это утро ? Meni ovo jutro ok… ne znam…?

A post shared by Miloš Biković (@bikovic) on

Коронавирус