среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 166
home Познати

Милјана раскажа што и правел татко и додека била мала: „Затоа сакам постари мажи“

Милјана раскажа што и правел татко и додека била мала: „Затоа сакам постари мажи“

Уште пред да влезат во реалити шоу, Милјана и Милојко станаа популарни ширум регионот пораи разлика во годините.

Таа има 21, а нејзиното момче со кого планира свадба има 74 години.

Нејзините родители веќе јавно кажаа дека не сакаат да имаат ништо со неа, а сега таа откри дека всушнот нејзиниот татко е веиновен што таа сака постари мажи.

„Не ме интересира што вели татко ми, не сакам ни да зборувам за него. Мајка ми се јави и ни даде голема поддршка, и да ми се јави татко ми сепак нема да биде се во ред после се што ми направи.Тој одсекогаш беше строг со мене.

Ме малтретираше кога бев мала. Ме тепаше и секогаш ме казнуваше.Не се сеќавам дека некогаш ме земал во скут како ќерка и да ме прегрне. Цел живот страдам поради тоа, затоа и сакам постари мажи- рекла Милјана.

Таа нагласила дека многу и е тешко кога ќе се присети на тие ситуации и дека е многу повредена и тажнакога се присетува на тие денови.

„Многу пати му давав шансса да се подобри, да ми се доближи, но за сиве овие години тој само ме понижувашњ и сега се срами од мене, а тоа за мене е многу болно, рекла Милјана.

Коронавирус