понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 150
home Познати

Милјана Кулиќ поради синот би се понижила пред Гоца Тржан

Милјана Кулиќ поради синот би се понижила пред Гоца Тржан

Иако не е во контакт со Иван Маринковиќ, со кого имаше краткотрајна афера пред камерите на реалното шоу „Парови“, Милjана Кулиќ не ја исклучува можноста да стапи во контакт со Гоца Тружан.

Да потсетиме, Иван и Гоца некогаш беа во брак, во која се роди нивната ќерка Лена. По разводот, Тржан ја најде среќата покрај Раша Новаковиќ, и по втор пат се омажи додека Маринковиќ , за кого Милјана тврди дека Жељко е негово дете,сè уште не заплови во брачните води.

View this post on Instagram

?

A post shared by Miljana Kulic (@miljanicakulic) on

Бидејќи тој сè уште се сомнева дека синот на Милјана е негово дете, Кулиќ, според сопственото признание, во службените документи обележал „непознат“ во колоната „име на татко“.

– Ако Иван сака да помине време со Жељко, јас никогаш не би го бранела – истакна реалити учесничката, додека на прашањето за можната средба на неговата ќерка од неговиот прв брак, Милјана одговори:

– Ако мојот син ме замоли да се сретне со сестра му, јас ќе бидам подготвен да се понижам и да се јавам на Гоца.

Најнови вести

Коронавирус