петок, 29. јули 2022. Вести денес: 54
home Познати

Милица запали ноќен клуб откако се појави во ова издание мелем за очите на мажите – додека го пееше овој хит и упати јасна порака на Ана Николиќ (ФОТО)

Милица запали ноќен клуб откако се појави во ова издание мелем за очите на мажите – додека го пееше овој хит и упати јасна порака на Ана Николиќ (ФОТО)

Младата пејачка Милица Павловиќ направила хаос на настап кој се одржал во Загреб, а покрај своите хитови, публиката ја остави подзината поради својата провокативна креација.

Милица во еден момент ја испровоцира и Ана Николиќ додека ја пееше песната „Проверено“ извикувајќи кон публиката дека горе во левиот ќош седела пејачката и го слушала овој нејзин хит.

Инаку фановите, особено момчињата очи не можеа да тргнат од сексапилниот изглед и провокативна комбинација на пејачката која буквално ја запали сцената, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

Коронавирус