четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 118
home Познати

Милица Тодоровиќ води битка со болеста- првиот пат се излечи, но по раскинувањето со момчето повторно и се врати…

Милица Тодоровиќ води битка со болеста- првиот пат се излечи, но по раскинувањето со момчето повторно и се врати…

На пејачката Милица Тодоровиќ повторно и се активираше штитната жлезда по раскинувањето со кореографот Милош Пауновиќ, пренесува српски Свет.

Медиумот пренесува дека поради ова пејачката нагло се здебелила.

-Причината е и секојдневниот стрес, несоницата и нередовната исхрана, пишува Свет.

Инаку Милица Тодоровиќ неколку пати до сега во јавноста говореше за проблемот со вишокот на килограмите, но никогаш не ја откри точната причина, односно дека станува збор за здравствен проблем.

 

View this post on Instagram

 

???? Da li iščekujete celu pesmu “Ljubav manje”? Ja ne mogu da dočekam! ? #ljubavmanje #milicatodorovic @baneopacic

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Коронавирус